Chtějme víc. Přichází Kraj 2.0

Přivedeme 21. století na zastávky a náměstí

Veřejný prostor

Wi-Fi připojení

Dobíjení mobilních zařízení

Co nás pálí?

Žijeme v 21. století. Používáme chytré telefony, tablety, notebooky. Jsme online prakticky od rána do noci, ať už kvůli práci nebo kvůli zábavě. Přesto často narážíme na místa, která nejsou pokryta WiFi, zásuvky pro nabití ve veřejném prostoru zcela chybí.


Jak to uhasíme?

Co kdyby vám ujel autobus. K tomu všemu se vybil telefon. Anebo máte vyčerpaná data a bez WiFi nedokážete vyřídit urgentní e-mail... Představte si ale, že si můžete v klidu sednout na lavičku na zastávce, kde čekáte na svůj spoj, zapojit si tam telefon do nabíječky a připojit se na WiFi, ideálně s využitím solární či jiné obnovitelné energie. Utopie? V řadě velkých i malých měst ve světě to funguje. Rychlé dobití telefonu nebo přístup na veřejnou WiFi by měly být v 21. století dávno samozřejmé.


Jak to zařídíme?

  1. Vytipování vhodných lokalit s největší koncentrací cestujících. – 2016
  2. Vyhlášení výběrového řízení na architekta, dodavatele laviček a dalších technických řešení, výběr poskytovatele služeb. – 2017
  3. Realizace. – 2018
  4. Spuštění od poloviny roku 2018


Kdo za tím stojí?

Ing. Jan Vitula

Ing. Jan Vitula



Jak nám s tím můžete pomoci?

Mluvte o nás

Fejsbuky sice ještě nikomu volby nevyhrály, co když to ale letos může být jinak? Sdílejte, reagujte, komentujete. Zkrátka šiřte myšlenku Kraje 2.0 do světa. A pokud sociálním sítím neholdujete, mluvte o tom aspoň doma nebo s přáteli u piva.

Přiložte ruku k dílu

Jak? Možností je spousta - pomoc při kontaktní kampani, vyvěšení banneru, vylepení plakátu, roznos letáků,... Ani dalším nápadům se meze nekladou. Přihlaste se už teď!

Chci být u toho!

Podpořte nás

Bez peněz to zkrátka nejde. Abychom byli v kraji vidět a oslovili co nejvíce lidí, něco nás to bude stát, a proto vás prosíme o pomoc. Přispět jakoukoli částkou můžete na náš transparentní účet. U srdce vás pak zahřeje vědomí, že se jižní Morava posouvá na vyšší úroveň.

Chci přispět

Sledujte dění na Facebooku

TOP 09 A ŽÍT BRNO

Spojení pro jižní Moravu z 21. století. Koalice pro moderní kraj, který nezaspal dobu. Chtějme víc. Přichází Kraj 2.0.