Chtějme víc. Přichází Kraj 2.0

Navrhneme zákony, které zlepší život

Posílení legislativního týmu

Důležité problémy

Návrh zákona

Co nás pálí?

Vláda nezvládá včas a dobře připravovat mnohé zákony. Kraj má ale možnost sám zákony navrhovat a my víme o mnohých z nich, které kraj i republika potřebuje. Zatím je ale ticho po pěšině a vedení Jihomoravského kraje je pasivní.


Jak to uhasíme?

Posílíme legislativní odbor krajského úřadu. Chceme člověka nebo tým lidí, který se bude věnovat pouze návrhům a úpravám zákonů tak, aby při hlasování ve sněmovně obstály a aby řešily důležité problémy týkající se obyvatel kraje.


Jak to zařídíme?

  1. Posílíme legislativní odbor – 2016
  2. Vyhlásíme výběrová řízení – 2016
  3. Začneme s přípravami návrhů zákona týkajících se např. hazardu, sociálního bydlení a vysokorychlostních tratí – 2017


Kdo za tím stojí?

PaedDr. Hana Potměšilová

PaedDr. Hana PotměšilováJak nám s tím můžete pomoci?

Mluvte o nás

Fejsbuky sice ještě nikomu volby nevyhrály, co když to ale letos může být jinak? Sdílejte, reagujte, komentujete. Zkrátka šiřte myšlenku Kraje 2.0 do světa. A pokud sociálním sítím neholdujete, mluvte o tom aspoň doma nebo s přáteli u piva.

Přiložte ruku k dílu

Jak? Možností je spousta - pomoc při kontaktní kampani, vyvěšení banneru, vylepení plakátu, roznos letáků,... Ani dalším nápadům se meze nekladou. Přihlaste se už teď!

Chci být u toho!

Podpořte nás

Bez peněz to zkrátka nejde. Abychom byli v kraji vidět a oslovili co nejvíce lidí, něco nás to bude stát, a proto vás prosíme o pomoc. Přispět jakoukoli částkou můžete na náš transparentní účet. U srdce vás pak zahřeje vědomí, že se jižní Morava posouvá na vyšší úroveň.

Chci přispět

Sledujte dění na Facebooku

TOP 09 A ŽÍT BRNO

Spojení pro jižní Moravu z 21. století. Koalice pro moderní kraj, který nezaspal dobu. Chtějme víc. Přichází Kraj 2.0.