Chtějme víc. Přichází Kraj 2.0

Vychováme naše vrcholové sportovce

Nedostatečná podpora vrcholových sportovců

Podpora a vyhledávání talentovaných dětí

Budování Krajských středisek vrcholového sportu

Co nás pálí?

Nedostatečná podpora vrcholových sportovců. Vrcholový sport totiž není jen fotbal a hokej, jsme dobří i v jiných aktivitách.


Jak to uhasíme?

Vrcholový a výkonnostní sport chápeme jako přirozenou kontinuitu a vyvrcholení všestranné pohybových aktivit dětí a mládeže. To se bude dít skrze partnerské organizace. Budeme vyhledávat a materiálně podporovat talentované děti a vytvářet krajská střediska vrcholového sportu, specializovaná na konkrétní aktivitu. Zavedení těchto středisek bude znamenat soustředěnou a cílenou podporu na konkrétní sportovce, zkvalitňování sportovního zázemí a výrazné ušetření ve veřejném rozpočtu. V rámci těchto krajských vrcholových středisek lze cíleně a smysluplně vynakládat finanční prostředky do rychlého zavádění inovací, přístrojového vybavení, servisu a péče o jihomoravské reprezentanty a tím srovnávat vysoce konkurenční prostředí mezinárodního vrcholového sportu.


Jak to zařídíme?

  1. Analýza a vyhodnocení současného stavu vrcholového sportu v rámci kraje, 2017–2018
  2. Vyhodnocení současného stavu - 2017
  3. Postupné budování krajských vrcholových středisek, 2019–2020
  4. Zajištění financování krajských vrcholových středisek, 2019–2020
Jak nám s tím můžete pomoci?

Mluvte o nás

Fejsbuky sice ještě nikomu volby nevyhrály, co když to ale letos může být jinak? Sdílejte, reagujte, komentujete. Zkrátka šiřte myšlenku Kraje 2.0 do světa. A pokud sociálním sítím neholdujete, mluvte o tom aspoň doma nebo s přáteli u piva.

Přiložte ruku k dílu

Jak? Možností je spousta - pomoc při kontaktní kampani, vyvěšení banneru, vylepení plakátu, roznos letáků,... Ani dalším nápadům se meze nekladou. Přihlaste se už teď!

Chci být u toho!

Podpořte nás

Bez peněz to zkrátka nejde. Abychom byli v kraji vidět a oslovili co nejvíce lidí, něco nás to bude stát, a proto vás prosíme o pomoc. Přispět jakoukoli částkou můžete na náš transparentní účet. U srdce vás pak zahřeje vědomí, že se jižní Morava posouvá na vyšší úroveň.

Chci přispět

Sledujte dění na Facebooku

TOP 09 A ŽÍT BRNO

Spojení pro jižní Moravu z 21. století. Koalice pro moderní kraj, který nezaspal dobu. Chtějme víc. Přichází Kraj 2.0.