Chtějme víc. Přichází Kraj 2.0

Otevřeme školní sportoviště veřejnosti

Více příležitostí sportovat

Bez nákladné výstavby

Klidně už zítra

Co nás pálí?

Jihomoravský kraj zřizuje 87 škol, které jsou, na rozdíl od škol základních, daleko méně propojeny s místní komunitou. Většina škol disponuje sportovišti, která jsou přístupná pouze pro účely výuky tělesné výchovy. Zároveň ale trpíme nedostatkem pohybu, jenž vede až k obezitě.


Jak to uhasíme?

Vytvoříme otevřená školní sportoviště. Kraj přispěje na otevření těchto hřišť a sportovišť mimo školní výuku: zajistí personál pro dohled nad dětmi, pojištění a trenéra pro jeden den v týdnu. Dohlédneme na dovybavení sportovišť tak, aby odpovídala požadavkům místních komunit a doplňovala ostatní sportoviště v okolí. V regionech se tak objeví nové možnosti sportovního vyžití pro veřejnost, které budou dopravně i finančně dostupné a zároveň podpoří komunitní život.


Jak to zařídíme?

  1. Vybereme vhodná sportoviště – 2016
  2. Naplánujeme úpravy – 2017
  3. Otevřeme sportoviště – 2018


Kdo za tím stojí?

Ing. Ladislav Kotík

Ing. Ladislav KotíkJak nám s tím můžete pomoci?

Mluvte o nás

Fejsbuky sice ještě nikomu volby nevyhrály, co když to ale letos může být jinak? Sdílejte, reagujte, komentujete. Zkrátka šiřte myšlenku Kraje 2.0 do světa. A pokud sociálním sítím neholdujete, mluvte o tom aspoň doma nebo s přáteli u piva.

Přiložte ruku k dílu

Jak? Možností je spousta - pomoc při kontaktní kampani, vyvěšení banneru, vylepení plakátu, roznos letáků,... Ani dalším nápadům se meze nekladou. Přihlaste se už teď!

Chci být u toho!

Podpořte nás

Bez peněz to zkrátka nejde. Abychom byli v kraji vidět a oslovili co nejvíce lidí, něco nás to bude stát, a proto vás prosíme o pomoc. Přispět jakoukoli částkou můžete na náš transparentní účet. U srdce vás pak zahřeje vědomí, že se jižní Morava posouvá na vyšší úroveň.

Chci přispět

Sledujte dění na Facebooku

TOP 09 A ŽÍT BRNO

Spojení pro jižní Moravu z 21. století. Koalice pro moderní kraj, který nezaspal dobu. Chtějme víc. Přichází Kraj 2.0.